Paipa Hydraulic Welding Positioner Avega Mamafa ma le 1000mm Lapoa o le Laulau
✧ Fa'atomuaga
1. O lenei masini e faʻaaogaina e faigofie ai le faʻapipiʻiina, e mafai ona faʻaaogaina le masini faʻapipiʻi, faʻatonutonuina o le faʻapipiʻiina
2. E mafai e le positioner ona fa'asaga mai le 0 i le 120°, ma fa'ata'amilo i le 360° e ala i le VFD.
3. O le tulaga masani o le voltage e 380V-3PH-50HZ, ae e mafai ona matou faia le 110-575V e tusa ai ma ou manaʻoga
4. E maua ai le tulaga lelei atoatoa o le mea faigaluega mo le ueloina.
5. E faʻamaonia ai le lelei o le uelo ma faʻaitiitia ai le galuega uelo ma faʻaleleia atili ai le gaosiga.
6. Fa'atulagaina o le ki eletise ma le 0-90° fa'atulagaina o le ki
7. Pusa e pulea ai lima ma vae ma le pedal e mamao ese ai.
8. Saosaoa fetuutuunai e le fa'asolosolo o le fa'ata'amilosaga o le laulau
9. 100% fou mai le kamupani gaosi muamua
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | AHVPE-20 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 2000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 milimita |
| Ala e si'i ai | Ogāumu hydraulic |
| Ogāumu si'i | Tasi le silini |
| Si'itia le ogatotonu o le ta'avale | 600~1470 milimita |
| Ala fa'ata'amilosaga | Fa'a'afi 1.5 KW |
| Ala fa'asolo | Silini hydraulic |
| Silini fa'a'olo'olo | Tasi le silini |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90° |
| Auala e pulea ai | Pulea lima mamao |
| Suiga vae | Ioe |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1.E masani lava o le positioner welding ma le pusa pulea lima ma le ki vae.
2. E tasi le pusa lima, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le Liliu i Luma, Liliu i Tua, Taofi Faafuaseʻi, ma iai foʻi le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu ma moli eletise.
3. O kapeneta eletise uma mo le fa'apipi'iina o uelo e faia e le Weldsuccess Ltd lava ia. O elemene eletise autu uma e mai Schneider.
4. O nisi taimi matou te faia ai le positioner welding ma le PLC control ma RV gearboxes, lea e mafai ona galulue faʻatasi ma le robot.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua











