EHVPE-2 Tulaga Fa'atulagaina o le Uelo Fa'a-3 Axis Masani
✧ Fa'atomuaga
O le hydraulic welding positioner o se masini e faʻaaogaina ai se faiga hydraulic e faʻatulaga ma faʻataʻamilo ai vaega faigaluega i le taimi o galuega faʻamaʻaʻa. E iai ona galuega tau siʻitia ma faʻataʻamilomilo hydraulic, e maua ai le lagolago mautu o vaega faigaluega ma le faʻataʻamilomilo pulea mo le faigofie o le faʻamaʻaʻa.
O vaega autū ia ma uiga o se masini fa'apipi'i uelo hydraulic:
- Galuega Si'itia Fa'a-Hydraulic: O le masini fa'apipi'i uelo fa'a-Hydraulic e fa'aaogaina se faiga fa'a-Hydraulic, lea e fa'aaogaina ai ni silini fa'a-Hydraulic po'o ni uelo fa'a-Hydraulic e si'i ai ma fetu'una'i le maualuga o le mea faigaluega. O lenei mea e mafai ai ona faigofie ona tu'u le mea faigaluega i le maualuga mana'omia o le uelo.
- Galuega Fa'ata'amilomilo: E mafai e le positioner ona pulea le fa'ata'amilomilo o le vaega faigaluega. E mafai ona fetu'una'i le saoasaoa ma le itu e fa'ata'amilomilo ai e fa'afetaui ai mana'oga fa'apitoa o le uelo.
- Faiga Fa'amau: E masani lava, o se mea e fa'apipi'i ai le masini e fa'apipi'i ai mea e taofi mau ai le mea faigaluega i le taimi o le ueloina. O lenei mea e fa'amautinoa ai le mautu ma puipuia ai le gaoioi po'o le se'e i le taimi o le fa'agasologa o le viliina.
- Tulaga Fa'atulagaina e Fetu'una'i: O masini fa'atulagaina o le uelo hydraulic e masani ona i ai ni foliga e fetu'una'i e pei o le fa'asaga, maualuga, ma le fa'atulagaina o le au fa'ata'amilomilo. O nei fetu'una'iga e mafai ai ona tu'uina sa'o le vaega faigaluega, ma ofoina atu ai tulimanu sili ona lelei o le uelo ma le faigofie ona maua.
- Faiga Pulea: O nisi o masini fa'atulagaina ua fa'apipi'iina i se faiga pulea e mafai ai e le au fa'agaoioia ona fetu'una'i le si'itia hydraulic, saoasaoa o le viliina, ma isi fa'atulagaga. E maua ai le puleaina ma le fetu'una'i sa'o i le taimi o le fa'agasologa o le uelo.
E fa'aaogaina lautele masini fa'apipi'i uelo hydraulic i le tele o galuega fa'apipi'i, e aofia ai le gaosiga, fau va'a, gaosiga u'amea, ma le fa'apipi'iina o paipa. E talafeagai mo le fa'apipi'iina o mea faigaluega laiti ma feololo ma e mafai ona fa'aleleia atili ai le lelei ma le lelei o le fa'apipi'iina.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | EHVPE-2 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 2000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 milimita |
| Fetuuna'iga o le maualuga ogatotonu | Tusia e ala i le poloti / Hydraulic |
| Mota fa'ata'amilomilo | 1.8 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.67 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 150 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 100 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
O le hydraulic welding positioner ma le tasi pusa e pulea ai lima mamao ma vaega fa'asao uma o le ituaiga lauiloa, e faigofie ona sui e tagata fa'aoga uma i la latou maketi i le lotoifale pe a iai se fa'alavelave fa'afuase'i.
1. O le masini e sui ai le tele o taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima faatasi ai ma le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu, agai i luma, agai i tua, moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. E maua le pusa e pulea ai lima e aunoa ma ni uaea pe a manaʻomia.
✧ Galuega Faatino Muamua
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.









