CR-50 tane welding rotator
✧ Fa'atomuaga
O le vili fa'apipi'i masani e 50-tone o se masini fa'apitoa e fa'aaogaina e lagolago ma fa'ata'amilo ai ni fasi laupapa tetele i le taimi o le faiga o le fa'apipi'i. O lo'o i lalo se aotelega auiliili o ona foliga, fa'amatalaga, ma fa'aoga:
Vaega Autū
- Malosiaga o le Avega:
- Ua mamanuina e tauaveina avega e oo atu i le 50 tone, ma e fetaui lelei mo le tele o galuega mamafa i alamanuia.
- Fa'ata'amilomilo o Ta'avale:
- E masani ona i ai ni vili eletise se lua e faafaigofie ai le sologa lelei ma le pulea o le viliina o le mea faigaluega.
- Vaeluaga Fa'asolo e Fetu'una'i:
- E mafai ai ona fetu'una'i ina ia fetaui ma le tele ma le umi o paipa eseese, ma fa'aleleia atili ai le faigofie ona fa'aogaina.
- Pulea o le Saosaoa:
- Ua fa'apipi'iina i ni pulea o le saoasaoa fesuisuia'i e fetu'una'i ai le saoasaoa o le vili, ma fa'amautinoa ai tulaga sili ona lelei o le uelo.
- Fausiaina Malosi:
- Fausia i mea malolosi e tatalia ai avega mamafa ma mautinoa ai le tumau mo se taimi umi.
- Auala e Saogalemu ai:
- E aofia ai foliga e pei o le puipuiga mai le soona mamafa, faiga e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i, ma nofoaga mautu e puipuia ai fa'alavelave.
Fa'amatalaga auiliili
- Malosiaga o le Avega:50 tone
- Lapoa o le Roller:E masani lava ona mai le 200 i le 400 mm, e fuafua i le mamanu.
- Saosaoa o le Liliu:E masani ona fetu'una'i, e masani ona amata mai i ni nai milimita i ni nai mita i le minute.
- Paoa sapalai:E masani ona fa'amalosia e afi eletise, ma e eseese fa'amatalaga e fa'atatau i le kamupani gaosi oloa.
Talosaga
- Fausiaina o Paipa:E fa'aaogaina lautele i le vaega o le suau'u ma le kesi mo le fa'apipi'iina o paipa tetele.
- Fausiaina o le Tanka:Lelei mo le fausiaina ma le fa'apipi'iina o tane tetele ma ipu e fa'amamafa ai le mamafa.
- Fausiaina o Vaa:E masani ona faʻaaogaina i fale gaosi vaʻa mo le faʻapipiʻiina o vaega o le tino o le vaʻa ma vaega tetele.
- Gaosiga o Meafaigaluega Mamafa:E faʻaaogaina mo le gaosiga o masini ma meafaigaluega tau alamanuia tetele.
Fa'amanuiaga
- Fa'aleleia atili o le Tulaga Lelei o le Uelo:O le feliuliua'i faifai pea e fesoasoani i le tutusa o le fa'apipi'iina o uelo, ma fa'aitiitia ai mea sese.
- Fa'aleleia atili o le Lelei:E fa'aitiitia ai le taulimaina o lima ma fa'avavevave ai le faiga o le uelo.
- Fetuuna'iga:E fetaui ma metotia eseese o le uelo, e aofia ai le MIG, TIG, ma le uelo i lalo o le arc.
Afai e te manaʻomia nisi faʻamatalaga e uiga i faʻataʻitaʻiga faʻapitoa, kamupani gaosi oloa, poʻo taʻiala faʻatino, lagona le saoloto e fesili mai!
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | CR-50 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 50 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 25 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 25 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 300~5000mm |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 2*2.2 KW |
| Saosaoa o le Liliu | 100-1000mm/min |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Meafaitino Uamea |
| Tele o le uili | Ø500*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 15m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Tusipasi | CE |
✧ Vaega
1. O le tulaga o le Roller e mafai ona fetu'una'i e fesoasoani tele i le fetu'una'iina o roller i le va o le tino autu ina ia mafai ona fetu'una'i roller o lautele eseese i luga o roller lava e tasi e aunoa ma le fa'atauina o se isi lapo'a o le roller paipa.
2. Ua faia se suʻesuʻega o le atuatuvale i le tino malō mo le faʻataʻitaʻiina o le gafatia o le avega o le faʻavaa lea e faʻalagolago i ai le mamafa o paipa.
3. O lo'o fa'aaogaina ta'avale polyurethane i lenei oloa ona e tete'e atu ta'avale polyurethane i le mamafa ma e mafai ona puipuia le pito i luga o paipa mai le valuina a'o ta'avale.
4. O le pine e fa'aaogaina e fa'amau ai u'amea polyurethane i luga o le fa'avaa autu.
5. O le tulaga e mafai ona fetu'una'i e fa'aaogaina e fetu'una'i ai le maualuga o le Rigid Frame e tusa ai ma le mana'oga ma le mana'oga o le ueloina o le paipa ma e tusa ai ma le tulaga mafanafana o le tagata uelo ina ia mafai ona maua ai le mautu sili ona lelei.
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.









