O le Hydraulic Lifting Pipe Turning Welding Positioner 2Ton ma le 3 Jaws Chuck
✧ Fa'atomuaga
O le masini fa'apipi'i paipa si'i hydraulic e fa'aliliu ai le uelo o se masini fa'apitoa e fa'aaogaina i galuega fa'apipi'i e fa'atulaga ma fa'ata'amilo ai paipa po'o ni fasi pepa fa'ata'amilo mo le fa'apipi'iina. E aofia ai ni masini si'i hydraulic e si'i ai ma lagolago ai le paipa, fa'apea fo'i ma le gafatia e fa'ata'amilo ai mo le fa'atonutonuina o le fa'ata'amilosaga i le taimi o le faiga o le fa'apipi'iina.
O nisi nei o vaega autū ma uiga o se masini fa'apipi'i paipa si'i hydraulic e liliu ai le uelo:
- Faiga e Sii ai le Paipa: O le mea e tu'u ai le paipa ua fa'apipi'iina i ni silini paipa po'o ni jack paipa e maua ai le malosi e si'i ai le paipa. E mafai e le faiga paipa ona pulea ma fetu'una'i lelei le maualuga o le paipa.
- Faiga e Fa'amau ai Paipa: O le mea e fa'atulaga ai paipa e masani ona aofia ai se faiga e fa'amau ai paipa e taofi mau ai i le taimi e fa'apipi'i ai. O lenei mea e fa'amautinoa ai le mautu ma puipuia ai le gaoioi po'o le se'e i le taimi e fa'ata'amilo ai.
- Malosiaga e Fa'ata'amilo ai: E mafai e le masini fa'atulaga ona fa'atonutonuina le fa'ata'amilosaga o le paipa, ma faigofie ai ona maua tulaga ma tulimanu eseese o le uelo. E mafai ona fetu'una'i le saoasaoa ma le itu e fa'ata'amilo ai e fa'atatau i mana'oga o le uelo.
- Tulaga e Fetuuna'i: E masani ona iai i le masini e fetu'una'i ai mea e pei o le fa'a'olo'olo, maualuga, ma le fa'atulagaina o le au e fa'ata'amilomilo ai. O nei fetu'una'iga e mafai ai ona tu'u sa'o le paipa, ma fa'amautinoa ai le avanoa sili ona lelei mo le fa'avevela i itu uma.
- Faiga Pulea: Atonu e iai se faiga pulea o le positioner e mafai ai e le au fa'agaoioia ona fetu'una'i le si'itia hydraulic, saoasaoa o le viliina, ma isi fa'atulagaga. E maua ai le pulea sa'o o le faiga o le uelo.
E masani ona fa'aaogaina masini fa'apipi'i paipa si'i hydraulic i alamanuia e pei o le suau'u ma le kesi, fausiaina o paipa, ma le gaosiga. Ua mamanuina fa'apitoa mo le fa'apipi'iina o paipa tetele po'o ni fasi pepa lapotopoto, e pei o paipa, va'a mamafa, ma tane teu oloa.
O nei masini fa'atulaga e fa'aleleia atili ai le lelei ma le saogalemu o galuega fa'avevela e ala i le tu'uina atu o le lagolago mautu, fa'atonutonuina o le viliina, ma le faigofie ona maua i itu uma o le mea faigaluega. O le masini si'itia hydraulic e mafai ai ona tu'u sa'o ma fetu'una'i le maualuga, ae o le gafatia e vili ai e mafai ai e le au fa'avevela ona ausia ni vili tutusa ma maualuga le tulaga lelei.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | EHVPE-20 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 2000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 milimita |
| Ala e si'i ai | Ogāumu hydraulic |
| Ogāumu si'i | Tasi le silini |
| Si'itia le ogatotonu o le ta'avale | 600~1470 milimita |
| Ala fa'ata'amilosaga | Fa'a'afi 1.5 KW |
| Ala fa'asolo | Silini hydraulic |
| Silini fa'a'olo'olo | Tasi le silini |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90° |
| Auala e pulea ai | Pulea lima mamao |
| Suiga vae | Ioe |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1.E masani lava o le positioner welding ma le pusa pulea lima ma le ki vae.
2. E tasi le pusa lima, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le Liliu i Luma, Liliu i Tua, Taofi Faafuaseʻi, ma iai foʻi le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu ma moli eletise.
3. O kapeneta eletise uma mo le fa'apipi'iina o uelo e faia e le Weldsuccess Ltd lava ia. O elemene eletise autu uma e mai Schneider.
4. O nisi taimi matou te faia ai le positioner welding ma le PLC control ma RV gearboxes, lea e mafai ona galulue faʻatasi ma le robot.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua










