3000kg Paipa Fa'apipi'i Fa'amau Fa'aola Fa'atasi ai ma le Pusa Pulea Lima ma le Pedal Vae
✧ Fa'atomuaga
1. O le mea e fa'apipi'i ai le tulilima e masani lava ona aofia ai le iunite e vili ai le laulau faigaluega ma le iunite e fa'asaga i ai ma le faiga fa'atonutonu eletise.
2. I le fa'a'avili ma le fa'ata'amilomiloina e le afi, e mafai e le mea e fa'apipi'i ai le tulilima ona faia le vaega faigaluega i le tulaga lelei atoatoa.
3. O le fa'ata'amilosaga o le laulau faigaluega e pulea e le suiga o le tele o taimi e leai se la'asaga e ausia ai le saoasaoa sili ona lelei o le uelo.
4. Fa'aaogaina le pusa pulea mamao e iloa ai le fa'agaioiga mamao o le laulau faigaluega, e mafai fo'i ona feso'ota'i ma masini fa'agaoioia e iloa ai le fa'agaioiga feso'ota'iga.
5. Tu'u ese le feso'ota'iga e fa'atino ai le galuega feso'ota'iga ma le manipulator ma le masini uelo otometi tautau e ausia ai le nofoaga autu uelo otometi.
6. Alamanuia fa'aoga e aofia ai le ipu mamafa, u'amea, eletise, alamanuia vaila'au, fausaga fa'amekanika ma u'amea.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | AHVPE-3 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 3000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1400 milimita |
| Fetuuna'iga o le maualuga ogatotonu | Tusia e ala i le poloti / Hydraulic |
| Mota fa'ata'amilomilo | 1.1 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 2.2 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.23 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 200 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 200 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1.E masani lava o le positioner welding ma le pusa pulea lima ma le ki vae.
2. E tasi le pusa lima, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le Liliu i Luma, Liliu i Tua, Taofi Faafuaseʻi, ma iai foʻi le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu ma moli eletise.
3. O kapeneta eletise uma mo le fa'apipi'iina o uelo e faia e le Weldsuccess Ltd lava ia. O elemene eletise autu uma e mai Schneider.
4. O nisi taimi matou te faia ai le positioner welding ma le PLC control ma RV gearboxes, lea e mafai ona galulue faʻatasi ma le robot.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua










