AHVPE-1 Fetuuna'iga Maualuga o le Fa'apipi'iina o le Uelo
✧ Fa'atomuaga
O le 2 axis gear tilt welding Positioner e fetu'una'i ai le maualuga o le fa'apipi'iina ma le fa'ata'amilomiloina o vaega faigaluega. E mafai ona fetu'una'i le maualuga o le ogatotonu e tusa ai ma le tele eseese o vaega faigaluega.
E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) pe fa'asaga (i le 0 – 90°) e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo a le afi e pulea e le VFD.
I le taimi o le gaosiga o la matou fale faigaluega, o nisi taimi e tele atu la matou lapo'a o le masini faigaluega, i le taimi nei matou te mana'omia le masini fa'apipi'i uelo e maualuga atu le maualuga i le ogatotonu. Ona fesoasoani lea o le masini fa'apipi'i uelo e fetu'una'i ai le maualuga. E mafai ona fetu'una'i le maualuga e ala i le fa'amau lima. E mafai e le tagata fa'atau ona fetu'una'i le maualuga o le masini fa'apipi'i e tusa ai ma vaega faigaluega eseese.
O le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'asa'o ai le uelo e tolu ona 'au, o le tasi e fa'ata'amilomilo ma mafai ona fetu'una'i le saoasaoa. O le tasi e fa'asaga i le fa'asaga, o le tulimanu fa'asaga e mafai ona o'o atu i le 0-135 tikeri le maualuga. O le 'au mulimuli e fa'asa'o ai le maualuga fa'atulagaina.
I le taimi o le uelo, e mafai ona fetu'una'i le saoasaoa o le liliu o le laulau, e mafai ona tatou fetu'una'i lemu pe vave fo'i e pei ona tatou mana'omia. E mafai fo'i ona pulea le itu e fa'ata'amilomilo ai e ala i le pedal vae, e sili atu ona faigofie mo tagata faigaluega i le taimi o le uelo.
E maua fo'i ni u'amea fa'apipi'i e tolu mo paipa eseese, o le a fa'apipi'i e le Weldsuccess ia u'amea fa'apipi'i a'o le'i tu'uina atu. A maua e le tagata fa'aoga le uta, e mafai ona fa'aaogaina sa'o.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | AHVPE-1 |
| Malosiaga Liliu | 1000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 milimita |
| Fetuuna'iga o le maualuga ogatotonu | Tusia e ala i le poloti / Hydraulic |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.75 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 1.1 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.67 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 150 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 100 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1.E masani lava o le positioner welding ma le pusa pulea lima ma le ki vae.
2. E tasi le pusa lima, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le Liliu i Luma, Liliu i Tua, Taofi Faafuaseʻi, ma iai foʻi le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu ma moli eletise.
3. O kapeneta eletise uma mo le fa'apipi'iina o uelo e faia e le Weldsuccess Ltd lava ia. O elemene eletise autu uma e mai Schneider.
4. O nisi taimi matou te faia ai le positioner welding ma le PLC control ma RV gearboxes, lea e mafai ona galulue faʻatasi ma le robot.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua








