20 Tone o le Fa'atulagaina o le Uelo
✧ Fa'atomuaga
O le masini fa'apipi'i uelo e 20-tone o se masini mamafa e fa'aaogaina i galuega fa'apipi'i e fa'atulaga ai ma fa'ata'amilo ai vaega faigaluega tetele ma mamafa. Ua mamanuina e taulima ai vaega faigaluega e o'o atu i le 20 tone le mamafa, e maua ai le mautu, pulea lelei le gaioiga, ma le sa'o lelei o le tulaga i le taimi o galuega fa'apipi'i.
O nisi nei o vaega autū ma uiga o se masini fa'apipi'i uelo e 20-tone:
Malosiaga o le Avega: E mafai e le masini fa'atulaga ona lagolagoina ma fa'ata'amilomilo vaega faigaluega e o'o atu i le mamafa e 20 tone. O lenei mea e talafeagai ai mo le taulimaina o vaega tetele ma mamafa, e pei o va'a mamafa, tane, ma vaega o masini mamafa.
Fausiaina Malosi: O le masini fa'apipi'i u'amea ua fausia i mea mamafa ma se fa'avaa malosi e fa'amautinoa ai le mautu ma le tumau i lalo o le mamafa o le mea faigaluega. E aofia ai vaega e pei o le fa'avae fa'amalosia, u'amea mamafa, ma vaega fa'atulagaina malolosi.
Agavaa i le Fa'atulagaina: O le masini fa'apipi'i uelo e 20-tone e masani ona ofoina atu ai foliga fa'apitoa mo le fa'atulagaina, e pei o le fa'asaga, fa'ata'amilomilo, ma le fetu'una'iga o le maualuga. O nei fetu'una'iga e mafai ai ona tu'uina lelei le vaega faigaluega, ma mafai ai ona fa'apipi'i lelei ma sa'o.
Pulea o le Liliu: O le masini fa'atulagaina e aofia ai se faiga fa'atonutonu e mafai ai e le au fa'agaoioia ona pulea sa'o le saoasaoa ma le itu e liliu ai le mea faigaluega. O lenei mea e fa'amautinoa ai le tutusa ma le lelei o le fa'avevela i le faagasologa atoa.
Vaega Saogalemu: O le saogalemu o se mea taua tele e mafaufau i ai mo masini uelo mamafa. O le masini uelo e 20-tone e ono aofia ai vaega e pei o le puipuiga mai le soona mamafa, auala e taofi ai faʻalavelave faʻafuaseʻi, ma loka saogalemu e puipui ai le tagata faʻaoga ma le masini i le taimi o le faʻagaioiga.
Punaoa o le Malosiaga Fa'atuatuaina: E fuafua i le mamanu fa'apitoa, o le masini fa'apipi'i uelo e 20-tone e mafai ona fa'amalosia e le hydraulic, eletise, po'o se tu'ufa'atasiga o faiga e maua ai le malosi ma le sa'o e mana'omia mo le fa'ata'amilomiloina o vaega faigaluega mamafa.
O le masini fa'apipi'i uelo e 20-tone e masani ona fa'aaogaina i alamanuia e pei o le fausiaina o va'a, gaosiga o masini mamafa, gaosiga o va'a mamafa, ma galuega faufale tetele. E mafai ai ona fa'apipi'i lelei ma sa'o vaega mamafa, fa'aleleia atili ai le gaosiga ma le lelei o le fa'apipi'iina.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | AHVPE-20 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 20000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 2000 milimita |
| Fetuuna'iga o le maualuga ogatotonu | Tusia e ala i le poloti / Hydraulic |
| Mota fa'ata'amilomilo | 4kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.02-0.2 rpm |
| Afi fa'asolo | 4 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.14rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 200 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 400 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | 1 tausaga |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1.E masani lava o le positioner welding ma le pusa pulea lima ma le ki vae.
2. E tasi le pusa lima, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le Liliu i Luma, Liliu i Tua, Taofi Faafuaseʻi, ma iai foʻi le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu ma moli eletise.
3. O kapeneta eletise uma mo le fa'apipi'iina o uelo e faia e le Weldsuccess Ltd lava ia. O elemene eletise autu uma e mai Schneider.
4. O nisi taimi matou te faia ai le positioner welding ma le PLC control ma RV gearboxes, lea e mafai ona galulue faʻatasi ma le robot.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua







