Fa'atulagaina o le Ulu ma le Si'usi'u
✧ Fa'atomuaga
1. O le Head tail stock welding Positioner o se fofo masani mo le fa'ata'amilomiloina o vaega o le galuega.
2. E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo o le afi e pulea e le VFD.
3. I le taimi o le uelo, e mafai foi ona matou fetu'una'i le saoasaoa o le vili e tusa ai ma o matou mana'oga. O le saoasaoa o le vili o le a fa'aalia fa'atekinolosi i luga o le pusa e pulea ai lima mamao.
4. E tusa ai ma le eseesega o le lautele o le paipa, e mafai foi ona faʻapipiʻi le 3 auvae e uu ai le paipa.
5. O le mea e fa'atulaga ai le maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava, le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'aoga lima pe fa'a-hydraulic e 3 axis e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | STWB-06 i le STWB-500 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.75 kw ~11 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | Fa'atulagaina o le ulu fa'atulagaina |
| 2 axis welding positioner | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima faatasi ai ma le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu, liliu i luma, liliu i tua, moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Aisea e Filifili ai Matou
Ua tele tausaga o tu'uina atu e le Weldsuccess ni Welding Positioners sili ona lelei, Vessels Welding Roller, Wind Tower Welding Rotator, Pipe and Tank Tunring Rolls, Welding Column Boom, Welding Manipulator ma le Cnc Cutting Machine i le International Welding, cutting and fabrication industries. E mafai ona matou fa'apitoaina le tautua.
O meafaigaluega uma a le Weldsuccess ua fa'amaonia e le CE/UL i totonu o le matou fale gaosi oloa ISO9001:2015 (o lo'o maua fa'amaoniga UL/CSA pe a talosagaina).
Faatasi ai ma se matagaluega inisinia atoa e aofia ai le tele o Inisinia Mekanika fa'apolofesa, Tekinisia CAD, Inisinia o Pulega ma Polokalame Fa'akomepiuta.
✧ Galuega Faatino Muamua
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.










