Fa'atulagaina o le Fa'asologa Fa'alava
✧ Fa'atomuaga
1. O le Horizontal welding Positioner o se fofo masani mo le fa'ata'amilomiloina o vaega o le galuega.
2. E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo o le afi e pulea e le VFD.
3. I le taimi o le uelo, e mafai foi ona matou fetu'una'i le saoasaoa o le vili e tusa ai ma o matou mana'oga. O le saoasaoa o le vili o le a fa'aalia fa'atekinolosi i luga o le pusa e pulea ai lima mamao.
4. E tusa ai ma le eseesega o le lautele o le paipa, e mafai foi ona faʻapipiʻi le 3 auvae e uu ai le paipa.
5. O le mea e fa'atulaga ai le maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava, le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'aoga lima pe fa'a-hydraulic e 3 axis e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | HB-06 i le HB-500 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | Fa'atulagaina o le ulu fa'atulagaina |
| 2 axis welding positioner | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Laʻau faʻapipiʻi faʻalava ma le pusa e tasi e pulea ai le lima mamao e pulea ai le saoasaoa o le faʻataʻamilosaga, faʻataʻamilosaga i luma, faʻataʻamilosaga i tua, moli eletise ma le taofi faʻafuaseʻi.
2. I luga o le kapeneta eletise, e mafai e le tagata faigaluega ona pulea le ki o le eletise, Moli Malosiaga, Alarm Faafitauli, Toe setiina o galuega ma galuega Taofi Faafuasei.
3. O le ki o le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. O le laulau faalava uma ma le masini fa'avae mo le feso'ota'iga fa'apipi'i.
5. Fa'atasi ai ma le PLC ma le RV reducer e galulue fa'atasi ai ma le Robot e maua fo'i mai Weldsuccess LTD.
✧ Galuega Faatino Muamua
O le WELDSUCCESS LTD o se kamupani gaosi oloa muamua ua faamaonia e le ISO 9001:2015, o meafaigaluega uma e gaosia mai le tipiina o papatusi u'amea muamua, uelo, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma fa'ata'ita'iga mulimuli. O fa'agasologa ta'itasi e fa'atinoina ma le fa'aeteete le puleaina o le lelei ina ia mautinoa o le a maua e tagata fa'atau uma ni oloa fa'amalieina.
E maua mai le Weldsuccess LTD le galuega fa'atasi o le laulau uelo fa'alava fa'atasi ai ma le poutū uelo mo le ufiufi.








