L Type Series Automatic Positioner
✧ Fa'atomuaga
1.L Type welding Positioner o se fofo masani mo le fa'ata'amilomiloina o vaega o le galuega.
2. E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) ma fa'ata'amilomilo agavale pe taumatau e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo fa'a-motor e pulea e le VFD.
3. I le taimi o le uelo, e mafai foi ona matou fetu'una'i le saoasaoa o le vili e tusa ai ma o matou mana'oga. O le saoasaoa o le vili o le a fa'aalia fa'atekinolosi i luga o le pusa e pulea ai lima mamao.
4. E tusa ai ma le eseesega o le lautele o le paipa, e mafai foi ona faʻapipiʻi le 3 auvae e uu ai le paipa.
5. O le mea e fa'atulaga ai le maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava, le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'aoga lima pe fa'a-hydraulic e 3 axis e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | L-06 i le L-200 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 mm ~ 2000mm |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | Fa'atulagaina o le ulu fa'atulagaina |
| 2 axis welding positioner | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
E fa'aaogā e Weldsuccess vaega fa'asao uma o ituaiga ta'uta'ua e fa'amautinoa ai le lelei o meafaigaluega. Aemaise lava mo pisinisi fa'avaomalo, matou te fa'amautinoa e mafai e le tagata fa'aoga ona sui vaega fa'asao i la latou maketi i le lotoifale pe a tupu se fa'alavelave fa'afuase'i.
1. O le masini VFD frequency changer o le a matou fa'aogaina le Schneider po'o le Danfoss.
2. O le afi fa'apipi'i fa'alava e mai le ituaiga lauiloa ABB po'o Invertek.
3. O elemene eletise ma le relay uma o Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. O le masini fa'apipi'i uelo ituaiga L e masani ona galulue fa'atasi ma le robot. I lenei auala, o le a fa'aogaina e le weldsuccess ni pusa kia RV e fa'amautinoa ai le sa'o lelei o le galuega.
2. E masani lava o le masini fa'apipi'i uelo e fa'atasi ma le pusa e pulea ai lima mamao e tasi. E mafai ona fetu'una'i le saoasaoa o le ta'amilosaga o le masini, ma fetu'una'i le itu e ta'amilo ai, ma pulea le itu e fa'api'o ai le masini uelo.
3. O le faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amau E-stop e fa'amautinoa ai le saogalemu o le fa'aogaina.
✧ Galuega Faatino Muamua
1.L ituaiga positioner working linkage ma le robot system mo le galue otometi atoatoa o le faiga sili lea ona lelei. Matou te mamanuina lenei faiga mo le ueloina o le beam excavator.
2. E fa'apea fo'i ma le L type welding positioner fa'atasi ai ma le faiga fa'atonutonu masani mo itu uma e liliu ai ma fesoasoani i le tagata faigaluega e maua ai le tulaga sili ona lelei o le welding.








