Fa'apipi'i Hydraulic 30 T ma le Rotator Welding Masani 30T mo 'Olo Matagi
✧ Fa'atomuaga
1. O masini fa'avevela hydraulic e fetu'una'i e ala i le ogāumu suāuu mo paipa ta'itasi e fa'avevela fa'atasi.
2. Fa'apipi'i le vili u'amea fa'atasi ai ma le faiga e fa'apipi'i ai i luga/i lalo e ala i le pulea lima uaealesi i le taimi o le u'amea i le tua.
3. E maua fo'i fa'alava fa'apipi'i u'amea e fetu'una'i ai le fa'apipi'iina mo le u'amea fa'apipi'i i le pito i lalo.
4. Fa'apipi'i ia vili u'amea (welding rotators) ma le faiga fa'apipi'i hydraulic ae na'o le viliina idler.
5. Fa'aaogaina fa'atasi ma le vili fa'apipi'i u'amea e fa'atulaga lona lava tulaga po'o le vili fa'apipi'i u'amea masani fa'atasi.
6. Mea fa'ata'amilomilo uelo hydraulic ma le faiga fa'apipi'i, fa'apipi'i mea fa'ata'amilomilo uelo ma le pulea lima uaealesi.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | Uili Fa'apipi'i FT-30 & Uili Fa'apipi'i CR-30 |
| Malosiaga o le Avega | 15 tone le maualuga *2 |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Fetuuna'iga fa'a-hydraulic | Luga/Ifo |
| Lapoa o le Vaa | 500~3500mm |
| Malosiaga o le afi | 2*1.1kw |
| Ala femalagaa'i | Femalagaa'i lima ma le loka |
| Uili fa'a'olo'olo | PU |
| Tele o le uili | Ø400*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Pusa lima uaealesi |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Tusipasi | CE |
✧ Vaega
1. O vaega uma e lua e iai le gafatia e fetu'una'i ai le tele o itu.
2. E sili atu ona fetuutuunai le galuega fetuunai ma e mafai ona sili atu ona fetaui lelei ma ituaiga eseese o tulaga o le so'oga uelo.
3. E fa'afaigofieina e le uili-V hydraulic le gaioiga fa'a-axial o le 'olo.
4. E mafai ona faʻaleleia atili ai le lelei o le galue mo le mafiafia o puipui manifinifi ma le gaosiga o le lautele o paipa tetele.
5. O le Hydraulic Fit Up Rotator e aofia ai se 3D adjustable shift rotator, o se nofoaga faigaluega hydraulic ma le pulea lelei.
6. O le fa'avae o le Rotator e faia i le laulau ua ueloina, fa'atasi ai ma le malosi maualuga e fa'amautinoa ai e leai se pi'o e tupu i se vaitaimi.
7. O le fa'avae ma le viliina o le uili (rotator base & boring) o se faiga fa'apipi'i e fa'amautinoa ai le sa'o o le viliina o le uili.
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Galuega Faatino Muamua












