160T Welding Masani Paipa Rollers Rotator ma le PU ma le Bolt Adjustment
✧ Fa'atomuaga
O masini uelo e mafai ona fa'aaogaina e 1.160 tone le mamafa e aofia ai le tasi le iunite fa'agaoioi ma le tasi le iunite paie.
2. E masani ona matou faʻaaogaina uili PU e 500mm le lautele ma le 400mm le lautele, o uili uʻamea e maua mo faʻapitoa.
3. Faatasi ai ma afi fesuiaʻi 2 * 4kw, o le a mautinoa ai le tumau o le taamilosaga.
4. Afai o va'a e ese'ese, o le a matou fa'aaogaina le afi taofi e fa'ateleina ai le torque o le fa'ata'amilosaga.
5. O le vili uelo masani e 160 tone ma le lautele o va'a e 5000mm le gafatia, e mafai fo'i ona matou fa'apitoaina mo le tele e tusa ai ma le talosaga a le tagata fa'aoga.
6. O uili fa'avae tumau, uili femalagaa'i fa'a'afi ma laina fa'atupula'ia e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | CR-160 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 160 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 80 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 80 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 800~5000mm |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 2*4 KW |
| Saosaoa o le Liliu | 100-1000mm/min |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Meafaitino Uamea |
| Tele o le uili | Ø500*600mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 15m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Tusipasi | CE |
✧ Vaega
1. O oloa o lo'o i ai i le oloa o lo'o i ai ni fa'asologa eseese, mo se fa'ata'ita'iga, o le fa'atulagaina e ia lava, le fetu'una'i, le ta'avale, le fa'asaga ma le ituaiga e le fa'ata'ape'apeina.
2. O le faasologa o paipa masani e fa'apipi'i ai u'amea e mafai ona fa'aogaina i le tele o lautele o le galuega, e ala i le fetu'una'i o le mamao tutotonu o u'amea, e ala i pu fa'amaufa'ailoga po'o le fa'amaufa'ailoga ta'ita'i.
3. E faʻalagolago i le faʻaaogaina eseese, e tolu ituaiga o le fogāʻeleʻele faʻaseʻe, PU/RUBBER/STEEL WHEEL.
4. O u'amea fa'apipi'i paipa e fa'aaogaina tele mo le fa'apipi'iina o paipa, fa'apulusaina o ta'avale tane, valiina o u'amea fa'apipi'i ma le fa'apotopotoga o u'amea fa'apipi'i tane o le atigi u'amea fa'ata'amilomilo.
5. E mafai e le masini fa'ase'e paipa ona fa'apipi'i fa'atasi ma isi masini.
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Galuega Faatino Muamua











