LPP-03 Fa'ata'amilosaga Uelo
✧ Fa'atomuaga
O le 3-tone welding roller system o se meafaigaluega fa'apitoa e fa'aaogaina mo le fa'atonutonuina o le tu'uina ma le fa'ata'amilomiloina o fasi galuega e o'o atu i le 3 metric tone (3,000 kg) i le taimi o galuega fa'avevela.
O vaega autū ma agava'a o se faiga fa'apipi'i uelo e 3-tone e aofia ai:
- Malosiaga o le Avega:
- O le faiga o le uelo uelo ua mamanuina e taulima ma fa'ata'amilo ai vaega faigaluega e mamafa tele e 3 tone metrika (3,000 kg).
- O lea e talafeagai ai mo vaega tetele o alamanuia, e pei o ipu mamafa, vaega o masini mamafa, ma gaosiga u'amea tetele.
- Fuafuaga o le Roller:
- O le faiga o le uelo fa'apipi'i e 3-tone e masani ona i ai se faasologa o uelo fa'aeletise e maua ai le lagolago ma le fa'ata'amilosaga talafeagai mo le mea faigaluega.
- O uili e faia i mea malolosi ma ua tuu ina ia mautinoa le mautu ma le pulea lelei o le tulaga o le mea faigaluega mamafa.
- Fetuunaiga o le Liliu ma le Fa'asaga:
- E masani ona ofoina atu e le faiga o le uelo uelo le gafatia e fetu'una'i ai le fa'ata'amilosaga ma le fa'asaga.
- O le feliuliua'i e mafai ai ona tu'u tutusa ma pulea lelei le vaega faigaluega i le taimi o le faiga o le uelo.
- O le fetuunaiga o le fa'a'au'au e mafai ai ona fa'atulaga lelei le vaega faigaluega, ma fa'aleleia atili ai le avanoa ma le va'aia mo le tagata uelo.
- Saosaoa Sa'o ma le Puleaina o le Tulaga:
- O le faiga o le uelo uelo ua mamanuina e tuʻuina atu ai le pulea saʻo o le saoasaoa ma le tulaga o le mea faigaluega e viliina.
- E ausia lenei mea e ala i foliga e pei o ta'avale e fesuia'i le saoasaoa, fa'ailoga o tulaga fa'atekinolosi, ma faiga fa'atonutonu fa'apitoa.
- Fa'ateleina o le Gaosiga:
- O le gafatia lelei o le fa'atulagaina ma le fa'ata'amilomiloina o le faiga o le uelo uelo e 3-tone e mafai ona fa'aleleia atili ai le gaosiga e ala i le fa'aitiitia o le taimi ma le taumafaiga e mana'omia e fa'atulaga ma fa'agaoioia ai le mea faigaluega.
- Fausiaina Malosi ma Tumau:
- O le faiga o le uelo fa'apipi'i ua fausia i mea mamafa ma se fa'avaa malosi e tatalia ai avega mamafa ma le atuatuvale o le taulimaina o fasi galuega e 3-tone.
- O vaega e pei o u'amea fa'amalosia, u'amea malolosi, ma se fa'avae mautu e fesoasoani i lona fa'atuatuaina ma le tumau.
- Vaega Saogalemu:
- O le saogalemu o se mea e sili ona taua e mafaufau i ai i le mamanuina o se masini uelo e 3-tone.
- O vaega masani o le saogalemu e aofia ai masini e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i, puipuiga mai le so'ona fa'atumu, fa'apipi'iga mautu, ma puipuiga a le tagata fa'aoga ina ia mautinoa le saogalemu o le fa'agaioiga.
- Fegalegaleai ma Meafaigaluega Fa'apipi'i:
- Ua mamanuina le faiga o le uelo uelo ina ia feso'ota'i lelei ma masini uelo eseese, e pei o le MIG, TIG, po'o masini uelo arc i lalo o le vai.
- O lenei mea e faʻamautinoa ai se sologa lelei ma lelei o le faiga o galuega i le taimi o le ueloina o vaega tetele.
O le faiga o le uelo uelo e 3-tone e masani ona faʻaaogaina i alamanuia e pei o le fausiaina o vaʻa, gaosiga o masini mamafa, gaosiga o vaʻa mamafa, ma galuega tetele o le fausiaina o uʻamea. E mafai ai ona faʻapipiʻi lelei ma saʻo vaega mamafa, faʻaleleia atili ai le gaosiga ma le lelei o le uelo aʻo faʻaitiitia ai le manaʻomia o le taulimaina ma le tuʻuina i lima.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | LPP-03 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 3 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 1.5 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 1.5 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 300~1200mm |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 500W |
| Saosaoa o le Liliu | Fa'aaliga numera 100-4000mm/min |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Uamea ua ufiufi i le ituaiga PU |
| Faiga fa'atonutonu | Pusa e pulea ai lima mamao ma le ki o le vae |
| Lanu | RAL3003 MŪMŪ & 9005 ULIULI / Fa'apitoa |
| Filifiliga | Malosiaga tele |
| Fa'avae o uili femalagaa'i fa'a-atina | |
| Pusa e pulea ai lima uaealesi |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima faatasi ai ma le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu, agai i luma, agai i tua, moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. E maua le pusa e pulea ai lima e aunoa ma ni uaea pe a manaʻomia.
✧ Aisea e Filifili ai Matou
O lo'o fa'agaoioia le Weldsuccess mai ni fale gaosi oloa e umia e le kamupani e 25,000 sikuea futu le lautele o fale gaosi oloa ma ofisa.
Matou te auina atu i fafo i atunuu e 45 i le lalolagi atoa ma matou te mitamita i le i ai o se lisi tele ma le tuputupu aʻe o tagata faʻatau, paʻaga ma tufatufa i konetineta e 6.
O la matou fale fa'aonaponei e fa'aaogaina ai robotics ma nofoaga atoa e fa'aaoga ai masini CNC e fa'ateleina ai le gaosiga, lea e toe fa'afo'i atu lona taua i le tagata fa'atau e ala i tau maualalo o le gaosiga.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
Talu mai le 2006, ua matou pasia le faiga o le pulega lelei o le ISO 9001:2015, matou te pulea le lelei mai le mea muamua o le uʻamea. A faʻaauau e le matou 'au faʻatau le oka i le 'au gaosi, o le a matou manaʻomia foʻi le siakiina o le lelei mai le uʻamea muamua seʻia oʻo i le faʻagasologa o oloa mulimuli. O le a faʻamautinoa ai o le a ausia e a matou oloa manaʻoga o tagata faʻatau.
I le taimi lava e tasi, na maua uma e a matou oloa le faamaoniga a le CE mai le 2012, o lea e mafai ai ona matou auina atu i fafo i le maketi a Europa ma le saoloto.
✧ Galuega Faatino Muamua








