10 Tone Paipa Welding Rollers Self Aligning 2800 Mm Mo le Matagi Tower
✧ Fa'atomuaga
1. O le lautele o le va'a e i totonu o le 320-2800 mm.
2. Tasi le seti e fa'agaoioia / Tasi le seti paie / Faiga fa'aeletise.
3. E mafai e tagata faʻatau ona faʻapitoa le 10 tone o masini uelo e faʻatulaga e ia lava e tusa ai ma a latou faʻamatalaga.
4.10 tone le vili fa'apipi'i e fa'atulaga fa'aletagata lava ia e pulea e le pusa lima ma le pedal vae.
5. Uili pa'u po'o le uili u'amea e mulimuli i lau toe fa'aleleia
6. E faigofie ona fa'agaoioia le masini u'amea e fa'atulaga lona lava ala.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | SAR -10 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 10 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 5 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 5 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 320~2800mm |
| Fetuuna'i le Ala | Roli fa'atulagaina e ia lava |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 1.1 KW |
| Saosaoa o le Liliu | Fa'aaliga numera 100-1000mm/min |
| Tele o le uili | Ø300*150mm |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Uamea ua ufiufi i le ituaiga PU |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea 8m mo le pedal vae |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le Tausaga |
| Filifiliga | Malosiaga tele |
| Fa'avae o uili femalagaa'i fa'a-atina | |
| Pusa e pulea ai lima uaealesi |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima faatasi ai ma le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu, agai i luma, agai i tua, moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. E maua le pusa e pulea ai lima e aunoa ma ni uaea pe a manaʻomia.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua







