200 Tone Selfing Aligning Welding Pipe Rollers Mamafa Galuega Fa'atasi ma Uili PU
✧ Fa'atomuaga
1. O a matou uelo uelo e fa'apipi'iina fa'atasi le tasi le uelo fa'ata'avale ma le tasi le uelo fa'a'ole'ole o se seti e tasi mo le fa'atau atu.
2. O le pulea mamao o lima, le pulea leitio o lima ma le pulea o vae pedal e maua uma.
3. Vaega eletise sili ona lelei mai Schneider e faʻamautinoa ai le umi o le faʻaaogaina.
4. O le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga o le ta'avale o lo'o i le faitauga numera.
5.100% fou mai le kamupani gaosi muamua – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Afai e sili atu i le 8 mita le umi o lau paipa e tasi, matou te fautua atu ia te oe e filifili se tasi le drive roller ma ni idler roller se lua e lagolago ai.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | SAR - 200 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 200 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 100 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 100 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 1500~8000mm |
| Fetuuna'i le Ala | Roli fa'atulagaina e ia lava |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 7.5 KW |
| Saosaoa o le Liliu | Fa'aaliga numera 100-1000mm/min |
| Tele o le uili | Ø500*280mm |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Uamea ua ufiufi i le ituaiga PU |
| Faiga fa'atonutonu | Pusa e pulea ai lima mamao ma le ki o le vae |
| Lanu | RAL3003 MŪMŪ & 9005 ULIULI / Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Filifiliga | Malosiaga tele |
| Fa'avae o uili femalagaa'i fa'a-atina | |
| Pusa e pulea ai lima uaealesi |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima faatasi ai ma le faʻaaliga o le saoasaoa o le liliu, agai i luma, agai i tua, moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. E maua le pusa e pulea ai lima e aunoa ma ni uaea pe a manaʻomia.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia masini u'amea e fa'ata'amilomilo mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua











