VPE-5 Welding Positioner ma le 0-90 tikeri Tilting Angle
✧ Fa'atomuaga
1. Malosiaga e uta ai le 5Ton welding positioner ma le 2 kia malolosi e fa'asaga i ai le afi.
2. O lenei masini fa'apipi'i uelo e 2 'au afi ma le lautele o le laulau e 1500mm.
3. Fa'ata'amilomilo le laulau i le 360° ma le fa'api'o i le 0 - 90° e fa'amautinoa ai ua gaoioi le mea faigaluega i le tulaga sili ona lelei mo le fa'avevela.
4. O le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga e fa'aalia fa'atekinolosi ma pulea e le VFD. E mafai ona fetu'una'i le saoasaoa i luga o le pusa pulea mamao e tusa ai ma mana'oga o le uelo.
5. Matou te tuʻuina atu foʻi chucks welding mo le welding o flanges paipa.
6. O lo'o maua uma le fa'atulagaina o le ituaiga maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava ma le fa'atulagaina o le maualuga e 3 axis pe fa'aoga lima.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-5 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 5000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1500 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 3 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 3 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.14 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 200 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 150 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua



