VPE-3 Welding Positioner ma le 1400mm le lautele o le laulau ma le 1200mm Chucks
✧ Fa'atomuaga
1. O le masini fa'apipi'i uelo masani e mafai ona amoina le 3 tone ma le lautele o le laulau e 1400mm.
2. E avanoa mo le fa'apitoa le lautele o le laulau ma le maualuga o le ogatotonu.
3. E mafai fo'i e le matou 'au fa'apitoa ona mamanuina le tele, tulaga ma le foliga o le laulau T-shot e tusa ai ma fa'amatalaga o fasi galuega, ina ia faigofie ai mo le tagata fa'aoga ona fa'apipi'i le fasi galuega i luga o a matou positioner welding.
4. O le a lafo faʻatasi faʻatasi ma le masini le pusa e pulea ai lima mamao ma le tasi le pule o le pedal vae.
5. O le mea e fa'atulaga ai le maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava, le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'aoga lima pe fa'a-hydraulic e 3 axis e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-3 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 3000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1400 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 1.5 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 2.2 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.23 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 200 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 150 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
O a matou vaega fa'asao uma e mai kamupani ta'uta'ua fa'avaomalo, ma o le a fa'amautinoa ai e mafai e le tagata fa'aoga ona sui ma le faigofie vaega fa'asao i la latou maketi i le lotoifale.
1. O le suiga o taimi e mai le ituaiga Danfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le fa'aaliga o le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga, fa'ata'amilosaga i luma, fa'ata'amilosaga i tua, fa'asaga i luga, fa'asaga i lalo, moli eletise ma galuega tau taofi fa'afuase'i.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
Mai le 2006, ma e faʻavae i luga o le faiga o le pulega lelei o le ISO 9001:2015, matou te pulea le lelei o a matou meafaigaluega mai papatusi uʻamea muamua, o le alualu i luma o gaosiga taʻitasi e pulea uma e le tagata asiasi. E fesoasoani foʻi lenei mea ia i matou e maua ai le tele o pisinisi mai le maketi faavaomalo.
Seia oo mai i le taimi nei, o a matou oloa uma ua faamaonia e le CE mo le maketi a Europa. Faamoemoe o le a fesoasoani a matou oloa ia te oe mo le gaosiga o au galuega faatino.
✧ Galuega Faatino Muamua



