VPE-0.1 Mea Fa'atulaga La'ititi e Mafai ona Fa'atino 100kg
✧ Fa'atomuaga
O le masini fa'apipi'i la'ititi mama e 100kg o se tasi lea o ituaiga masini fa'apipi'i la'ititi feavea'i, e mama fo'i lona mamafa, o lea e mafai ai ona tatou fa'agaoioi faigofie e tusa ai ma mana'oga o le fa'apipi'iina. E mafai fo'i ona iai le voltage o le fa'apipi'iina i le 110V, 220V ma le 380V ma isi voltage fa'apitoa.
E mafai ona fetu'una'i le saoasaoa o le vili e ala i le ki. E mafai e le tagata faigaluega ona seti le saoasaoa talafeagai e tusa ai ma mana'oga o le uelo.
A'o fa'aaogaina le uelo fa'ale-lima, e mafai ona pulea le itu e fa'ata'amilomilo ai e ala i le ki o le pedal vae. E sili atu ona faigofie mo le tagata faigaluega ona sui le itu e fa'ata'amilomilo ai.
1. O le Standard 2 axis gear tilt welding Positioner o se fofo masani mo le fa'asaga ma le fa'ata'amilomilo o vaega o le galuega.
2. E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) pe fa'asaga (i le 0 – 90°) e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo a le afi e pulea e le VFD.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-0.1 |
| Malosiaga Liliu | 100kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 400 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.18 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.4-4 rpm |
| Afi fa'asolo | Tusitaulima |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | Tusitaulima |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 50 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 50 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le fa'aaliga o le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga, fa'ata'amilosaga i luma, fa'ata'amilosaga i tua, fa'asaga i luga, fa'asaga i lalo, moli eletise ma galuega tau taofi fa'afuase'i.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
O le masini fa'apipi'i la'ititi mama e fa'aaogaina mo vaega faigaluega laiti, o le masini fa'apipi'i u'amea e 100kg ma le fa'ata'amilosaga fa'a-motor ma le fa'asaga lima, o le faiga fa'asaga ma uili e tasi le lima e fa'asa'o ai le sikuliu, o le sikuliu e fa'asa'o ai le kia, ina ia mafai e le masini ona iloa le tulimanu fa'asaga 0-90 tikeri. E o'o lava i le fa'asaga e fa'aaogaina ai uili e fa'aaoga lima, ae fa'aaoga le sikuliu lima ma le kia, e faigofie ona fetu'una'i.
E gaosia e le Weldsuccess le masini fa'apipi'i u'amea mai le fa'atauina muamua o papatusi u'amea ma le tipiina CNC. Fa'atasi ai ma le Fa'amaoniga a le IS0 9001:2015, matou te pulea le lelei e ala i le alualu i luma ta'itasi o le gaosiga.
✧ Galuega Faatino Muamua









