VPE-1 Fa'atulagaina o le Uelo
✧ Fa'atomuaga
1. O le Standard 2 axis gear tilt welding Positioner o se fofo masani mo le fa'asaga ma le fa'ata'amilomilo o vaega o le galuega.
2. E mafai ona fa'ata'amilomilo le laulau faigaluega (i le 360°) pe fa'asaga (i le 0 - 90°) e mafai ai ona fa'apipi'i le vaega faigaluega i le tulaga sili ona lelei, ma o le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo a le afi e pulea e le VFD.
3. I le taimi o le uelo, e mafai foi ona matou fetu'una'i le saoasaoa o le vili e tusa ai ma o matou mana'oga. O le saoasaoa o le vili o le a fa'aalia fa'atekinolosi i luga o le pusa e pulea ai lima mamao.
4. E tusa ai ma le eseesega o le lautele o le paipa, e mafai foi ona faʻapipiʻi le 3 auvae e uu ai le paipa.
5. O le mea e fa'atulaga ai le maualuga mautu, le laulau fa'ata'amilomilo fa'alava, le mea e fa'atulaga ai le maualuga e fa'aoga lima pe fa'a-hydraulic e 3 axis e maua uma mai Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-1 |
| Malosiaga Liliu | 1000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1000 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.75 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 1.1 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.67 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 150 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 100 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le fa'aaliga o le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga, fa'ata'amilosaga i luma, fa'ata'amilosaga i tua, fa'asaga i luga, fa'asaga i lalo, moli eletise ma galuega tau taofi fa'afuase'i.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua



