VPE-0.3 Tusia'i Fa'asolo 0-90 Degree Tu'u Uila
✧ Fa'atomuaga
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-0.3 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 300kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 600 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 0.37 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.3-3 rpm |
| Afi fa'asolo | Tusitaulima |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | Tusitaulima |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90° |
| Mamao ese'ese maualuga | 50 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 50 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao uma lauiloa e faʻamautinoa ai o masini uelo e umi se taimi e faʻaaoga ai. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le fa'aaliga o le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga, fa'ata'amilosaga i luma, fa'ata'amilosaga i tua, fa'asaga i luga, fa'asaga i lalo, moli eletise ma galuega tau taofi fa'afuase'i.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Aisea e Filifili ai Matou
Talu mai le 2006, ua matou pasia le faiga o le pulega lelei o le ISO 9001:2015, matou te pulea le lelei mai le mea muamua o le uʻamea. A faʻaauau e le matou 'au faʻatau le oka i le 'au gaosi, o le a matou manaʻomia foʻi le siakiina o le lelei mai le uʻamea muamua seʻia oʻo i le faʻagasologa o oloa mulimuli. O le a faʻamautinoa ai o le a ausia e a matou oloa manaʻoga o tagata faʻatau.
I le taimi lava e tasi, na maua uma e a matou oloa le faamaoniga a le CE mai le 2012, o lea e mafai ai ona matou auina atu i fafo i le maketi a Europa ma le saoloto.
✧ Galuega Faatino Muamua




