O le Rotator Welding Hydraulic Masani 100T mo le Welding Paipa
✧ Fa'atomuaga
1. O le Fit Up Welding Rotator o se ituaiga o metotia fa'avevela fa'ata'amilomilo, lea e fa'aaogaina mo le fa'apipi'iina o le vili fa'ata'amilomilo ma le fa'apipi'iina o le vili fa'ata'amilomilo.
2. O lo'o fa'aalia i le fetu'una'iga o le fao, e fetaui lelei mo le fa'apipi'iina o paipa.
3. E mafai ona oʻo atu le gafatia maualuga i le 40T, ma ua faʻapipiʻiina i se pusa e leai ni uaealesi/mamao, e faigofie ai ona faʻagaoioia.
4. O lenei Fit Up Welding Rotator ua mamanuina mo se faiga fa'apipi'i sa'o, e faigofie ona fa'agaoioia ma e mafai ona fetu'una'i sa'o mo mana'oga eseese o le fa'apipi'iina.
5. E maualuga lona sa'o ma le mautu, fa'apea fo'i ma le fa'atinoga sili ona lelei o le uelo. Ua fa'apipi'iina fo'i i masini saogalemu e fa'amautinoa ai le saogalemu i le faiga o le uelo.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | FT-100 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga o le Avega | 50 tone le maualuga *2 |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Fetuuna'iga fa'a-hydraulic | Luga/Ifo |
| Lapoa o le Vaa | 800~5000mm |
| Malosiaga o le afi | 2*2.22kw |
| Ala femalagaa'i | Femalagaa'i lima ma le loka |
| Uili fa'a'olo'olo | PU |
| Tele o le uili | Ø500*300mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Pusa lima uaealesi |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
✧ Vaega
1. O vaega uma e lua e iai le gafatia e fetu'una'i ai le tele o itu e aunoa ma se totogi
2. O le galuega fetuunai e sili atu ona fetuutuunai ma e mafai ona sili atu ona fetaui lelei ma ituaiga eseese o tulaga o le soʻoga uelo
3. O le uili-V hydraulic e faafaigofie ai le gaioiga axial o le olo
4. E mafai ona faʻaleleia atili ai le lelei o le galue mo le mafiafia o puipui manifinifi ma le gaosiga o le lautele o paipa tetele
5. O le Hydraulic Fit Up Rotator e aofia ai se 3D adjustable shift rotator, o se nofoaga faigaluega hydraulic ma le pulea lelei
6. O le fa'avae o le Rotator e faia i le laulau ua ueloina, fa'atasi ai ma se malosi maualuga e fa'amautinoa ai e leai se pi'o e tupu i se vaitaimi
7. O le fa'avae ma le fa'a'olo'olo o se faiga fa'apipi'i e fa'amautinoa ai le sa'o o le fa'ata'amilosaga o le uili
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Galuega Faatino Muamua











