300T Mamafa Galuega Fa'apipi'i U'amea Paipa Fa'apipi'i Tu'uga Fa'ata'amilomilo Fa'atasi ai ma le Fa'asa'oga o le Polo
✧ Fa'atomuaga
1. O le rotator masani e aofia ai le tasi le iunite rotator fa'ata'avale ma le afi, le tasi le iunite vili e leai se paie, fa'avae u'amea, ma le faiga fa'atonutonu eletise.
2. O le iunite ta'avale ma le paie uma ma uili fa'ase'e mea PU, o le a fa'amautinoa ai le umi o le fa'aaogaina.
3. E maua uili u'amea mo se talosaga faapitoa.
4. O uili PU uma po'o le uili u'amea o le a fa'amauina e ala i fa'amautu vasega 12.9 i luga o le fa'avae.
5. Pusa e pulea ai lima mamao e iai galuega e Liliu i Luma, Liliu i Tua, Fa'aaliga o le saoasaoa o le liliu, Taofi, E-stop ma le Toe Seti.
6. Mo nei uʻamea uelo mamafa, matou te tuʻuina atu foʻi le pusa pulea lima uaealesi i le mea e talia ai faailoilo e 30m le mamao.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | CR-300 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 300 Tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 150 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 150 tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 1000~6000mm |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 2*5.5 KW |
| Saosaoa o le Liliu | 100-1000mm/min |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Meafaitino Uamea |
| Tele o le uili | Ø700*300mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 15m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Tusipasi | CE |
✧ Vaega
1. O oloa o lo'o i ai i le oloa o lo'o i ai ni fa'asologa eseese, mo se fa'ata'ita'iga, o le fa'atulagaina e ia lava, le fetu'una'i, le ta'avale, le fa'asaga ma le ituaiga e le fa'ata'ape'apeina.
2. O le faasologa o paipa masani e fa'apipi'i ai u'amea e mafai ona fa'aogaina i le tele o lautele o le galuega, e ala i le fetu'una'i o le mamao tutotonu o u'amea, e ala i pu fa'amaufa'ailoga po'o le fa'amaufa'ailoga ta'ita'i.
3. E faʻalagolago i le faʻaaogaina eseese, e tolu ituaiga o le fogāʻeleʻele faʻaseʻe, PU/RUBBER/STEEL WHEEL.
4. O u'amea fa'apipi'i paipa e fa'aaogaina tele mo le fa'apipi'iina o paipa, fa'apulusaina o ta'avale tane, valiina o u'amea fa'apipi'i ma le fa'apotopotoga o u'amea fa'apipi'i tane o le atigi u'amea fa'ata'amilomilo.
5. E mafai e le masini fa'ase'e paipa ona fa'apipi'i fa'atasi ma isi masini.
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Galuega Faatino Muamua











