CR-40 Fa'asa'oga o le Fa'amau o Paipa Fa'apipi'i
✧ Fa'atomuaga
1. Tasi le ta'avale ma le tasi le paie ua afifiina fa'atasi.
2. Pulea mamao o lima ma le pulea o vae.
3. Fetuunaiga o le fa'amau mo va'a eseese lautele.
4. Saosaoa fetuutuunai e le atoatoa o le vaega ua tuleia.
5. Fa'ateleina le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga i le faitauga numera.
6. Vaega eletise sili ona lelei mai Schneider.
7.100% fou mai le kamupani gaosi muamua
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | CR-40 Uelo Fa'apipi'i |
| Malosiaga Liliu | 40 tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Drive | 20 Tone le maualuga |
| Malosiaga o le Utaina-Idler | 20 Tone le maualuga |
| Tele o le va'a | 500~4500mm |
| Fetuuna'i le Ala | Fetuunaiga o le fa'amau |
| Malosiaga o le Liliu o le Moli | 2*1.5 KW |
| Saosaoa o le Liliu | 100-1000mm/min |
| Puleaina o le saoasaoa | Avetaavale fesuia'i taimi |
| Uili fa'a'olo'olo | Meafaitino Uamea |
| Tele o le uili | Ø500*200mm |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 15m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | Tasi le tausaga |
| Tusipasi | CE |
✧ Vaega
1. O le tulaga o le Roller e mafai ona fetu'una'i e fesoasoani tele i le fetu'una'iina o roller i le va o le tino autu ina ia mafai ona fetu'una'i roller o lautele eseese i luga o roller lava e tasi e aunoa ma le fa'atauina o se isi lapo'a o le roller paipa.
2. Ua faia se suʻesuʻega o le atuatuvale i le tino malō mo le faʻataʻitaʻiina o le gafatia o le avega o le faʻavaa lea e faʻalagolago i ai le mamafa o paipa.
3. O lo'o fa'aaogaina ta'avale polyurethane i lenei oloa ona e tete'e atu ta'avale polyurethane i le mamafa ma e mafai ona puipuia le pito i luga o paipa mai le valuina a'o ta'avale.
4. O le pine e fa'aaogaina e fa'amau ai u'amea polyurethane i luga o le fa'avaa autu.
5. O le tulaga e mafai ona fetu'una'i e fa'aaogaina e fetu'una'i ai le maualuga o le Rigid Frame e tusa ai ma le mana'oga ma le mana'oga o le ueloina o le paipa ma e tusa ai ma le tulaga mafanafana o le tagata uelo ina ia mafai ona maua ai le mautu sili ona lelei.
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le Variable Frequency Drive e mai le ituaiga Danfoss / Schneider.
2. O afi fa'ata'amilomilo ma fa'a'olo'olo o le ituaiga Invertek / ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
E faigofie ona sui vaega fa'asao uma i le maketi i le lotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima mamao faatasi ai ma le faaaliga o le saoasaoa o le liliu, Liliu i luma, Liliu i tua, Faasaga i luga, Faasaga i lalo, Moli eletise ma galuega tau taofi faafuasei.
2. Kapeneta eletise autu faatasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai faalavelave faafuasei.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
4. Matou te faʻaopoopoina foʻi le tasi faʻamau taofi faʻafuaseʻi i le itu o le tino o le masini, o le a faʻamautinoa ai e mafai e le galuega ona taofi le masini i le taimi muamua pe a tupu se faʻalavelave.
5. O a matou faiga fa'atonutonu uma ma le fa'amaoniga a le CE i maketi a Europa.
✧ Galuega Faatino Muamua










