2-tone Welding Positioner ma le 600mm Chuck
✧ Fa'atomuaga
1. O la matou vili fa'apipi'i ma le 3 auvae o le a fesoasoani tele mo le fa'apipi'iina o paipa ma flanges.
2. O le mamafa o le 2Ton i le viliina o le masini uelo e masani ona 0-90 tikeri, ma e tusa ai ma le talosaga a le tagata faʻatau, e mafai foʻi ona 0-135 tikeri.
3. Faatasi ai ma se laulau e 1300mm le lautele, o le saoasaoa o le faataamilosaga o le a 0.12-1.2 rpm, o le saoasaoa o le taamilosaga e ala i le faitauga numera ma e mafai foi ona fetuutuunai i luga o le pusa pulea lima mamao e tusa ai ma manaoga o le uelo.
4. E tasi le ki o le pedal vae e tuʻuina faʻatasi e pulea ai le itu e faʻataʻamilo ai mo le faʻapipiʻiina o le lima i nisi taimi.
5. O le lanu vali e fa'apitoa e maua mai le Weldsuccess Ltd.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | VPE-2 |
| Malosiaga Liliu | Mamafa e 2000kg le maualuga |
| Lapo'a o le laulau | 1200 milimita |
| Mota fa'ata'amilomilo | 1.1 kw |
| Saosaoa o le viliina | 0.05-0.5 rpm |
| Afi fa'asolo | 1.5 kw |
| Saosaoa o le fa'a'olo'olo | 0.67 rpm |
| Tulimanu fa'a'olo'olo | 0~90°/ 0~120°tikeri |
| Mamao ese'ese maualuga | 150 milimita |
| Mamao maualuga o le kalave | 100 milimita |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 8m |
| Filifiliga | U'amea fa'apipi'i |
| Laulau fa'alava | |
| Fa'atulagaina o le hydraulic 3 axis |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. Mo le puleaina o le saoasaoa o le viliina, o le ta'avale fesuia'i o le ituaiga Danfoss.
2. O le afi fa'ata'amilomilo ma le fa'asaga e mai Invertek ma le fa'amaoniga atoatoa a le CE.
3. O elemene eletise e pulea e mai Schneider.
4. E faigofie ona sui vaega fa'asao uma mo le tagata fa'aoga mulimuli i la latou maketi i le lotoifale.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le fa'aaliga o le saoasaoa o le fa'ata'amilosaga, fa'ata'amilosaga i luma, fa'ata'amilosaga i tua, fa'asaga i luga, fa'asaga i lalo, moli eletise ma galuega tau taofi fa'afuase'i.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. O le pedal vae e pulea ai le itu e faataamilo ai.
✧ Alualu i Luma o le Gaosiga
I le avea ai o le WELDSUCCESS ma kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le mea e fa'atulaga ai le u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.
✧ Galuega Faatino Muamua



