Otometi LHC 2020 Welding Column ma Boom Manipulator mo Vaa Fa'amamafa
✧ Fa'atomuaga
1. E fa'aaogaina lautele le uelo koluma mo le olo matagi, va'a mamafa ma tane i fafo ma totonu o le uelo so'oga umi po'o le uelo girth. O le a iloa le uelo otometi pe a fa'aaogaina fa'atasi ma la matou faiga uelo vili.
2. O le fa'aaogaina fa'atasi ma mea e fa'apipi'i ai le uelo o le a sili atu ona faigofie mo le fa'apipi'iina o flanges.
3. Matou te faia fo'i le poutū o le koluma ma uili fealua'i e tusa ai ma le umi o le vaega o le galuega. O lea e mafai ai fo'i ona fa'aaogaina mo le fa'avevela ma le fa'avevela o le so'oga uumi ma le so'oga umi.
4. I luga o le boom o le koluma uelo, e mafai ona tatou faʻapipiʻi le puna o le eletise MIG, le puna o le eletise SAW ma le puna o le eletise tandem AC/DC.
5. O le faiga o le boom o le koluma uelo e si'itia e ala i le filifili so'o fa'alua. E iai fo'i le faiga e tete'e ai i le pa'ū e fa'amautinoa ai le saogalemu e o'o lava i le filifili ua motusia.
6. O le masini e toe fa'aleleia ai le flux, le mea pu'eata e mata'ituina ai le uelo ma le laser pointer o lo'o maua uma e fa'atino ai le uelo otometi. E mafai ona e imeli mai ia i matou mo le vitio o lo'o galue ai.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | MD 2020 C&B |
| Malosiaga o le avega pito i tua o le boom | 250kg |
| Femalagaa'iga fa'atulagaina o le boom | 2000 milimita |
| Saosaoa fa'atulagaina o le boom | 1000 mm/min |
| Femalagaa'iga fa'alava o le boom | 2000 milimita |
| Saosaoa fa'alelei fa'alava | 120-1200 mm/min VFD |
| Faase'e fa'alava pito o le boom | Fa'a'afi 100*100 mm |
| Fa'ata'amilosaga | ±180°Tusi lima ma le loka |
| Ala femalagaa'i | Femalagaa'iga fa'a'afi |
| Saosaoa o le malaga | 2000 mm/min |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 10m |
| Lanu | Fa'apitoa |
| Fa'amaoniga | 1 Tausaga |
| Filifiliga-1 | Fa'asino leisa |
| Filifiliga -2 | Mata'ituina o le meapueata |
| Filifiliga-3 | Masini toe fa'aleleia o le flux |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
Mo pisinisi faavaomalo, e faʻaaogaina e le Weldsuccess vaega faʻasao lauiloa uma e faʻamautinoa ai le umi o le ola o le poutū uelo. E oʻo lava i vaega faʻasao ua malepe pe a mavae ni tausaga, e mafai foʻi e le tagata faʻaoga ona sui vaega faʻasao ma le faigofie i le maketi i le lotoifale.
1. O le masini sui taimi e mai le ituaiga Damfoss.
2. O le afi e mai le ituaiga Invertek po'o le ABB.
3. O elemene eletise o le ituaiga Schneider.
✧ Faiga Pulea
1. Pusa e pulea ai lima ma le boom i luga / boom i lalo, boom i luma / tua / faase'e fa'alava e fetu'una'i ai le sulu u'amea i luga i lalo agavale taumatau, fafaga uaea, uaea i tua, Moli eletise ma le E-stop.
2. Kapeneta eletise autū fa'atasi ai ma le ki o le eletise, Moli Malosi, Alarm, Toe setiina o galuega ma galuega e taofi ai fa'alavelave fa'afuase'i.
3. E mafai fo'i ona matou fa'apipi'i le welding rotator po'o le welding positioner ma le column boom e fa'atino ai le welding otometi.
✧ Galuega Faatino Muamua
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le boom o le koluma u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.











