3030 Column Boom ma le Camera Monitor ma le Laser Pointer
✧ Fa'atomuaga
O le masini fa'atonutonu o le boom koluma uelo mo va'a mamafa, olo matagi ma tane suau'u. O le Weldsuccess Ltd e tu'uina atu le boom koluma uelo atoa ma le puna eletise SAW muamua mai Saina po'o Lincoln USA ua tu'ufa'atasia. O le puna eletise e mafai ona maua mai uaea e tasi pe uaea ta'itasi o le Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 ma le Lincoln AC / DC – 1000 ma le NA-3, NA-5 ma le Max-10 po'o le Max-19.
O le poutū koluma faatasi ai ma vaega fa'asao e filifili mo le fa'asino laser, mata'itu meapueata ma le faiga toe fa'aleleia o le flux. O le faiga atoatoa o le uelo o le a faigofie ai ona uelo le suau'u i totonu o le tane ma le suau'u i fafo.
1. E fa'aaogaina lautele le uelo koluma mo le olo matagi, va'a mamafa ma tane i fafo ma totonu o le uelo so'oga umi po'o le uelo girth. O le a iloa le uelo otometi pe a fa'aaogaina fa'atasi ma la matou faiga uelo vili.
2. O le fa'aaogaina fa'atasi ma mea e fa'apipi'i ai le uelo o le a sili atu ona faigofie mo le fa'apipi'iina o flanges.
3. Matou te faia fo'i le poutū o le koluma ma uili fealua'i e tusa ai ma le umi o le vaega o le galuega. O lea e mafai ai fo'i ona fa'aaogaina mo le fa'avevela ma le fa'avevela o le so'oga uumi ma le so'oga umi.
4. I luga o le boom o le koluma uelo, e mafai ona tatou faʻapipiʻi le puna o le eletise MIG, le puna o le eletise SAW ma le puna o le eletise tandem AC/DC.
5. O le faiga o le boom o le koluma uelo e si'itia e ala i le filifili so'o fa'alua. E iai fo'i le faiga e tete'e ai i le pa'ū e fa'amautinoa ai le saogalemu e o'o lava i le filifili ua motusia.
6. O le masini e toe fa'aleleia ai le flux, le mea pu'eata e mata'ituina ai le uelo ma le laser pointer o lo'o maua uma e fa'atino ai le uelo otometi. E mafai ona e imeli mai ia i matou mo le vitio o lo'o galue ai.
✧ Fa'amatalaga Autū
| Fa'ata'ita'iga | MD 3030 C&B |
| Malosiaga o le avega pito i tua o le boom | 250kg |
| Femalagaa'iga fa'atulagaina o le boom | 3000 milimita |
| Saosaoa fa'atulagaina o le boom | 1100 mm/min |
| Femalagaa'iga fa'alava o le boom | 3000 milimita |
| Saosaoa fa'alelei fa'alava | 175-1750 mm/min VFD |
| Faase'e fa'alava pito o le boom | Fa'a'afi 150*150 mm |
| Fa'ata'amilosaga | ±180°Tusi lima ma le loka |
| Ala femalagaa'i | Femalagaa'iga fa'a'afi |
| Voltage | 380V±10% 50Hz 3 Vaega |
| Faiga fa'atonutonu | Uaea pulea mamao 10m |
| Lanu | RAL 3003 MŪMŪ+9005 Uliuli |
| Filifiliga-1 | Fa'asino leisa |
| Filifiliga -2 | Mata'ituina o le meapueata |
| Filifiliga-3 | Masini toe fa'aleleia o le flux |
✧ Fa'ailoga o Vaega Fa'asao
1. O le afi taofi lifti koluma ma le afi fa'asolosolo fesuisuia'i o le boom e mai Invertek ma le fa'amaoniga atoatoa a le CE.
2. O le Avetaavale Fa'afesuia'i e mai Schneider po'o Danfoss, fa'atasi ai ma le fa'amaoniga a le CE ma le UL.
3. O vaega fa'asao uma o le uelo koluma e faigofie ona sui pe a malepe fa'afuase'i i ni nai tausaga mulimuli ane i le maketi fa'alotoifale a tagata fa'aoga.
✧ Faiga Pulea
1. O le lifti o le poutū koluma e fa'atasi ai ma le faiga e tete'e ai i le pa'ū e fa'amautinoa ai le saogalemu o le galuega. O poutū koluma uma na fa'ata'ita'iina le faiga e tete'e ai i le pa'ū a'o le'i tu'uina atu i le tagata fa'aoga mulimuli.
2. O le taavale femalagaa'i fa'atasi ai ma le matau saogalemu femalagaa'i i luga o u'amea fa'atasi e fa'amautinoa ai e le pa'ū le femalagaa'i.
3. O koluma ta'itasi e fa'apipi'i uma i le fa'avae o le puna o le eletise.
4. E mafai ona tu'ufa'atasia le masini toe fa'aleleia o le Flux ma le puna o le eletise.
5. O le koluma o le boom ma le tasi pusa pulea lima mamao e pulea ai le boom i luga / lalo / agai i luma ma tua ma agai i luma ma tua.
6. Afai e tu'ufa'atasia le boom koluma ma le puna eletise SAW, e iai fo'i le pusa lima mamao e iai le galuega o le amata uelo, taofi uelo, fafaga uaea ma le toe fa'afo'i o uaea ma isi mea fa'apena.
✧ Galuega Faatino Muamua
I le avea ai o se kamupani gaosi oloa, matou te gaosia le boom o le koluma u'amea mai papatusi u'amea muamua e pei o le tipiina, u'amea, togafitiga fa'amekanika, viliina o pu, fa'apotopotoga, valiina ma su'ega mulimuli.
I lenei auala, o le a matou pulea uma ai le faagasologa o le gaosiga i lalo o la matou faiga tau pulega lelei ISO 9001:2015. Ma ia mautinoa o le a maua e a matou tagata faʻatau ni oloa e maualuga le tulaga lelei.








